Rusza IV edcja konkursu Zainspirowani Japonią

ZJ_IV_Baner_Facebook(2013-06)

W ubiegłorocznej edycji mieliśmy przyjemność obejrzeć ponad 130 prac. Pojawiło się naprawdę wiele interesujących projektów i sformułowanie jednogłośnego werdyktu stanowiło duże wyzwanie. Liczymy, że również w tegorocznej edycji pojawią się materiały, które „zaprą nam dech w piersiach”. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji:

 

Zadanie konkursowe

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pracy wykonanej dowolną techniką cyfrową, związanej z Japonią – ojczyzną EIZO.

 

Nagrody

  • Nagroda główna – monitor LCD marki EIZO model SX2462W o wartości 3.300,- PLN oraz miesięczna kampania promocyjna „na łamach” Graffus.com z prezentacją twórcy (tekstem promocyjnym + biogramem + 5 pracami) na stronie głównej i reklamą bannerową w serwisie przez 6 miesięcy
  • Nagroda internautów – szkolenie z programu Adobe Illustrator w Certyfikowanym Ośrodku Szkoleniowym IT Media (poziom do wyboru) o wartości 1500,- PLN
  • Nagroda w kategorii FOTO: udział w warsztatach fotograficznych organizowanych przez redakcję Digital Foto Video
  • Nagroda specjalna Fotolii: 3-miesięczny abonament 25 pobrań na miesiąc wartości 500,- PLN
  •  Nagroda specjalna iCorner: zegarek Cookoo Watch o wartości 499,- PLN
  • Wszyscy finaliści otrzymają również prenumeratę Computer Arts i Digital Foto Video

 

Terminy

Konkurs rozpoczyna się w dniu 1 lipca 2013 r. , a kończy w dniu opublikowania wyników, tj. 1 października 2013 r. Prace konkursowe można nadsyłać do 27 września.

 

Zgłoszenie do konkursu

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która ukończyła 18 rok życia, która wypełniła formularz rejestracyjny i zaakceptowała regulamin, znajdujący się na stronie: www.zainspirowanijaponia.pl Zachęcamy jednak do jak najwcześniejszego wysyłania prac, gdyż w ten sposób zwiększa się szansa na otrzymanie nagrody internautów.

 

PUBLIKACJA PRAC INTERNAUTÓW

Prace konkursowe będą publikowane na stronach www.zainspirowanijaponia.pl,  i na profilu EIZO Polska na Facebooku najpóźniej w następnym dniu roboczym od daty wpłynięcia zgłoszenia.

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronach www.zainspirowanijaponia.pl,  www.eizo.pl i na profilu EIZO Polska na Facebooku w dniu 1 października.

 

OCENA PRAC KONKURSOWYCH

Wszystkie nadesłane Prace Konkursowe oceniać będzie Jury składające się z przedstawicieli Organizatora, Partnerów oraz internauci.

 

PARTNERZY

Partnerami konkursu są: Digital Foto Video, Fotolia, iCorner i IT Media

Patronami medialnymi konkursu są: Computer Arts, Digital Foto Video,  Graffus , Kreatywny Bazar i Japonia Online.