Nagrody

NAGRODA GŁÓWNA

 

Model ten cechuje precyzyjne zarządzanie kolorem oraz szerokogamutowa matryca, która może wyświetlić aż 99% kolorów z przestrzeni AdobeRGB. To świetne narzędzie pracy dla wszystkich osób zajmujących się dziedzinami kreatywnymi, w tym fotografów, projektantów, rysowników czy grafików.

 

 

 

 

 

 

 

 

WYRÓŻNIENIA

 

To jeden z najpopularniejszych modeli lidera rynku tabletów graficznych. Piórko Pro Pen 2 jest niezwykle czułe na nacisk (ponad 8000 poziomów), dzięki czemu zapewnia wysoką precyzję. Programowalne przyciski ExpressKeys ™  i pierścień dotykowy pozwalają na szybki dostęp do ulubionych skrótów, a ekranowe menu pomaga w pełni skupić się na swojej pracy. Zarówno piórko, jak i sam tablet działają bezprzewodowo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Abonament eduweb gwarantuje roczny, nielimitowany dostęp do całego serwisu, w tym wszystkich ścieżek dostępnych na stronie (np. Fotografia, Programowanie, UX/UI, Grafika). Każda ścieżka to minimum kilkanaście godzin praktycznych szkoleń, prowadzących krok po kroku w wybranej dziedzinie. Cały serwis to setki szkoleń i warsztatów. Dodatkowo abonament ten daje dostęp do serwisu Ahoy, czyli miejsca gdzie spotykają się uczestnicy poszczególnych ścieżek. To genialne miejsce do zadawania pytań, korzystania z dodatkowej wiedzy, inspirowania się i… uczenia od innych.

 

 

 

6-tygodniowy kurs projektowania pod kątem gier i produkcji filmowych dostępny w wersji online lub w trybie stacjonarnym w szkole zlokalizowanej w Gdańsku. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i czynnych concept artystów: Darka Zabrockiego i Michała Kusa. Celem zajęć jest przekazanie podstawowych umiejętności z zakresu malarstwa cyfrowego, pomoc w zrozumieniu komunikacji wizualnej i standardów branżowych.

 

 

NAGRODA PUBLICZNOŚCI

 

Jeden z podstawowych modeli umożliwiających rozpoczęcie działalności kreatywnej. Ma on moduł  Bluetooth® umożliwiający pracę w dowolnej pozycji oraz czułe piórko z ponad 4.000 poziomów nacisku. Oferowany jest wraz z aplikacjami, które pozwolą na podjęcie artystycznych aktywności zaraz po podłączeniu do komputera.

 

 

 

 

 

Autorzy prac, które przejdą do finałowej części konkursu otrzymają zniżki na wydruki w drukarni Cerasus.