Nagrody

Grand Prix w kategorii OPEN

Zwycięzca konkursu otrzyma zestaw, w którego skład wchodzą:

zainspirowani-7-monitor

 

EIZO ColorEdge CS2420 to monitor stworzony specjalnie z myślą o hobbystach i amatorach interesujących się grafiką lub fotografią. Oferuje wiele zaawansowanych funkcji monitorów z rodziny ColorEdge, pozwalając z łatwością tworzyć i edytować zdjęcia, ilustracje i o wiele więcej.

Kalibrator Datacolor Spyder5EXPRESS –  to rozwiązanie do wiernego odtwarzania kolorów. Zapewnia realistyczne wyświetlanie cyfrowych zdjęć oraz zgodność barw między ekranem a wydrukiem. Umożliwia kalibracje monitora do standardu referencyjnego obowiązującego w  branży fotograficznej.

 

 

 • Dodatkowo, laureat głównej narody otrzyma kampanię promocyjną „na łamach” Graffus.com, obejmującą:

  • prezentację twórcy (tekst promocyjny + biogram + 5 prac) – 1 miesiąc na stronie głównej.
  • reklamę bannerową w serwisie – 190x300px przez 6 miesięcy.

Wartość nagród to ok. 4000 PLN

Wyróżnienie w kategorii OPEN

zainspirowani-7-mophie

 

 

Mophie Powerstation to seria najcieńszych i najbardziej kompaktowych baterii zewnętrznych stworzonych przez Mophie. Bez problemu zmieści się nawet w kieszeni. Mimo małej wagi i rozmiarów jej pojemność jest naprawdę imponująca – wystarczy na 2-krotne naładowanie większości smartfonów.

Wartość nagrody to 400,- PLN

 

GrandPrix w kategorii GRAFIKA WEKTOROWA

zainspirowani-7-intuos-pro
 • tablet graficzny Wacom Intuos Pro M ufundowany przez firmę Wacom

  Wacom Intuos Pro to jeden z najnowszych modeli lidera rynku tabletów graficznych. To urządzenie niezbędne każdemu grafikowi poważnie traktującemu swoją pracę. W serii Pro zastosowano zupełnie nowe piórko, które zapewnia jeszcze większą precyzję. Programowalne przyciski ExpressKeys ™ i pierścień dotykowy pozwalają na szybki dostęp do ulubionych skrótów, a ekranowe menu pomaga w pełni skupić się na swojej pracy. Zarówno piórko, jak i sam tablet działają bezprzewodowo.

 zainspirowani-7-eduweb
 •  Pakiety Kursów Photoshop i Illustrator ze ścieżki Grafika na eduweb.pl (http://eduweb.pl/specjalizacje/grafika/) ufundowany przez eduweb.pl

  Na eduweb.pl znajdziesz multimedialne kursy wideo oprogramowania Adobe, tworzenia grafiki, fotografii, wideo, postprodukcji, projektowania stron WWW – HTML5, Joomla! i wiele więcej! Trenerzy to uznani eksperci i praktycy. Edubweb.pl posiada też ośrodek szkoleniowy, w którym uczestnicy mają do dyspozycji najwyższej klasy sprzęt, w tym monitory EIZO i tablety Wacom.

Photoshop:
W tym najbardziej obszernym szkoleniu z Photoshop w polskiej sieci, poznasz aplikację od podstaw, aż do poziomu zaawansowanego na setkach praktycznych przykładów. Nauczysz się tworzyć grafiki na potrzeby sieci, pracować z fotografiami czy projektować ilustracje od światowej klasy grafików i ekspertów Adobe.
Kurs Photoshop CC – od Podstaw
Kurs Photoshop dla Designerów – Projektowanie na potrzeby stron WWW
Kurs Adobe Photoshop – Techniki Zaawansowane
Sekrety Photoshop – Tips & Tricks
Kurs Photoshop The Best Of – Wybrane Warsztaty

Illustrator:

Poznaj najbardziej popularną aplikację do tworzenia grafiki wektorowej. Z kursami Illustrator perfekcyjnie opanujesz sztuję tworzenia złożonych wektorowych dzieł sztuki.

Kurs Adobe Illustrator – od Podstaw
Kurs Illustrator The Best Of – Wybrane Warsztaty
Kurs Adobe Illustrator – Techniki Wektoryzacji
Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane
Kurs Illustrator Masterclass – Sztuka Ilustracji

Dostęp do kursów Online. Łącznie ponad 60 godzin materiałów

Wartość nagród ok. 3000,- PLN

 

Nagroda pocieszenia w kategorii GRAFIKA WEKTOROWA

zainspirowani-7-intuos

 

 

Najnowsze tablety z serii Wacom Intuos ART to ekonomiczne rozwiązania zwłaszcza dla artystów stawiających pierwsze kroki w dziedzinie grafiki. Intuicyjna obsługa i funkcje zapożyczone z wyższych linii zapewnią komfort i rozbudzą kreatywność.

Wartość nagrody 389,- PLN

 

 

Za wygrane nagrody nie przysługuje ekwiwalent pieniężny ani rzeczowy. Nagrody zostaną wysłane do laureatów konkursu za pośrednictwem firmy kurierskiej.