Nagrody

Grand Prix w kategorii OPEN

Zwycięzca konkursu otrzyma zestaw, w którego skład wchodzą:

 

EIZO ColorEdge CS2420 to monitor stworzony specjalnie z myślą o hobbystach i amatorach interesujących się grafiką lub fotografią. Oferuje wiele zaawansowanych funkcji monitorów z rodziny ColorEdge, pozwalając z łatwością tworzyć i edytować zdjęcia, ilustracje i o wiele więcej.

Kalibrator Datacolor Spyder5EXPRESS –  to rozwiązanie do wiernego odtwarzania kolorów. Zapewnia realistyczne wyświetlanie cyfrowych zdjęć oraz zgodność barw między ekranem a wydrukiem. Umożliwia kalibracje monitora do standardu referencyjnego obowiązującego w  branży fotograficznej.

  • Dodatkowo, laureat głównej narody otrzyma kampanię promocyjną „na łamach” Graffus.com, obejmującą:

    • prezentację twórcy (tekst promocyjny + biogram + 5 prac) – 1 miesiąc na stronie głównej.
    • reklamę bannerową w serwisie – 190x300px przez 6 miesięcy.

 

 

 

Wyróżnienie w kategorii OPEN

Na eduweb.pl znajdziesz multimedialne kursy wideo oprogramowania Adobe, tworzenia grafiki, fotografii, wideo, postprodukcji, projektowania stron WWW – HTML5, Joomla! i wiele więcej! Trenerzy to uznani eksperci i praktycy. Edubweb.pl posiada też ośrodek szkoleniowy, w którym uczestnicy mają do dyspozycji najwyższej klasy sprzęt, w tym monitory EIZO i tablety Wacom.

3D

Poznaj oprogramowanie 3D Studio Max na szeregu praktycznych projektów i dodaj do swoich produkcji wideo niesamowite efekty.

Kurs 3D Studio Max – Techniki Zaawansowane
Kurs 3D Studio Max – Techniki Pracy
Kurs Blender – Podstawy
Kurs Autodesk Maya – Techniki Pracy
Kurs Cinema 4D – Techniki Pracy

 

3D i Grafika

Jeden z najnowszych trendów w grafice i ilustracji to umiejętne wykorzystanie aplikacji 3D w połączeniu z Photoshopem. Na przykładach fantastycznych ilustracji dowiesz się, jak to zrobić.

Kurs Photoshop Masterclass 2 – Tajniki Kreacji
Kurs ZBrush – Techniki Modelowania Postaci
Kreacje 3D w Modo – Z Photoshop, Illustrator i ZBrush
Kurs Photoshop i Cinema 4D – Techniki Pracy
Kurs Photoshop i ZBrush – Trzeci Wymiar Ilustracji
Kurs Photoshop Masterclass – Maga Kreacji

 

GrandPrix w kategorii GRAFIKA WEKTOROWA

  • tablet graficzny Wacom Intuos Pro M Paper Edition ufundowany przez firmę Wacom

    Wacom Intuos Pro to jeden z nowszych modeli lidera rynku tabletów graficznych. To urządzenie niezbędne każdemu grafikowi poważnie traktującemu swoją pracę. W serii Pro zastosowano zupełnie nowe piórko, które zapewnia jeszcze większą precyzję. Programowalne przyciski ExpressKeys ™ i pierścień dotykowy pozwalają na szybki dostęp do ulubionych skrótów, a ekranowe menu pomaga w pełni skupić się na swojej pracy. Zarówno piórko, jak i sam tablet działają bezprzewodowo.

 

 

 

 

 

Nagroda pocieszenia w kategorii GRAFIKA WEKTOROWA

Wacom Bamboo Slate jest cyfrowym notatnikiem który pozwala na tworzenie odręcznych notatek, rysunków i grafik na papierze i przechowywać je w chmurze. Za naciśnięciem przycisku materiał można szybko przenieść do tabletu multimedialnego lub smartfona, a następnie wyeksportować materiał do formatów cyfrowych.

 

 

 

 

 

Za wygrane nagrody nie przysługuje ekwiwalent pieniężny ani rzeczowy. Nagrody zostaną wysłane do laureatów konkursu za pośrednictwem firmy kurierskiej.