Konkurs “Zainspirowani Japonią” III

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu EIZO „Zainspirowani Japonią”. Na zwycięzcę czeka monitor EIZO FlexScan z serii SX2462W! Organizator konkursu przygotował  również nagrodę specjalną dla autora pracy, która uzyska najwięcej głosów internautów.

Zachęcamy do oddawania głosów!

ZADANIE KONKURSOWE

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie prac wykonanych dowolną techniką cyfrową, związanych z ojczyzną EIZO – stąd temat konkursu „Zainspirowani Japonią”. Liczymy na Waszą kreatywność!

NAGRODY

  • Nagroda główna – monitor LCD marki EIZO model SX2462W i oprogramowanie MAGIX PHOTO & GRAPHIC DESIGNER 7
  • Wyróżnienie przyznawane przez internautów – tablet graficzny Kanvus Artist 127 i oprogramowanie MAGIX PHOTO & GRAPHIC DESIGNER 7
  • Nagroda pocieszenia – MAGIX PHOTO & GRAPHIC DESIGNER 7

TERMIN

Konkurs rozpoczyna się w dniu 1 czerwca 2012 r. , a kończy w dniu opublikowania wyników, tj. 20 września 2012r. Prace konkursowe można nadsyłać do 17 września.

ZGŁOSZENIE DO KONKURSU

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która ukończyła 18 rok życia, która wypełniła formularz rejestracyjny i zaakceptowała regulamin, który znajduje się na stronie: www.zainspirowanijaponia.pl Zachęcamy jednak do jak najwcześniejszego wysyłania prac, gdyż w ten sposób zwiększa się szansa na otrzymanie nagrody internautów.

PUBLIKACJA PRAC INTERNAUTÓW

Prace konkursowe będą publikowane na stronach www.zainspirowanijaponia.pl,  www.eizo.pl i na profilu EIZO Polska na Facebooku najpóźniej w następnym dniu roboczym od daty wpłynięcia zgłoszenia.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronach www.zainspirowanijaponia.pl,  www.eizo.pl i na profilu EIZO Polska na Facebooku w dniu 20 września.

OCENA PRAC KONKURSOWYCH

Wszystkie nadesłane Prace Konkursowe oceniać będzie Jury składające się z przedstawicieli Organizatora oraz internauci. Patronami medialnymi konkursu są Magazyn Computer Arts, Kreatywny Bazar.