Partnerzy

eizo_logoFirma EIZO od wielu lat jest liderem na rynku monitorów LCD kierowanych na specjalistyczne rynki, takie jak graficzny, poligraficzny, fotograficzny, medyczny. Monitory EIZO cechuje najwyższa jakość i niezawodność – z pewnością nie bez znaczenia jest fakt, iż są one projektowane i montowane w fabryce w Japonii. Rozwiązania EIZO cechuje nowatorstwo – producent bardzo dużą wagę przywiązuje do prac rozwojowych. Dzięki temu urządzenia mają szereg autorskich funkcji, niedostępnych w rozwiązaniach konkurencji, takie jak DUE – technologia korygująca nierównomierność matrycy, funkcje EcoView, których zadaniem jest zwiększenie komfortu pracy czy autorskie oprogramowanie, np. ColorNavigator wszechstronna aplikacja do kalibracji i zarządzania opcjami wyświetlania. www.eizo.pl

polskagrafika_logoW projekcie Polska Grafika Cyfrowa biorą udział  uznani polscy twórcy posługujący się najnowszymi technologiami. Ma on za zadanie przybliżyć nowy nurt w sztuce, jakim jest malarstwo i grafika cyfrowa oraz zmienić wizerunek artystów komputerowych. Organizatorzy postawili sobie za cel, aby miarą twórcy posługującego się technikami komputerowymi był jego dorobek artystyczny i wystawowy nie zaś długa lista klientów korporacyjnych.

Organizatorzy prezentują prace ludzi, których nazwiska nie pojawiają się jeszcze na stronach katalogów aukcyjnych, a ich dzieł nie można zobaczyć w muzeach. Subiektywny dobór prac ma odzwierciedlać szerokie spectrum zainteresowań i tematów grafiki cyfrowej.


wacom_logoZałożony w 1983 roku Wacom, to międzynarodowa firma z siedzibą w Tokio, której oddziały i biura zajmujące się sprzedażą i dystrybucją znajdują się w ponad 150 krajach. Konsekwentna realizacja wizji, mającej na celu zbliżanie ludzi i techniki dzięki rozwijaniu technologii naturalnych interfejsów, pozwoliła firmie Wacom zdobyć pozycję światowego lidera produkcji tabletów piórkowych, interaktywnych ekranów piórkowych, a także cyfrowych piór oraz rozwiązań do obsługi cyfrowych podpisów. Zaawansowana technologia zastosowana w intuicyjnych urządzeniach Wacoma do wprowadzania danych, jest stosowana na całym świecie do tworzenia najciekawszych grafik, filmów, efektów specjalnych i projektów. Daje ona użytkownikom – tak w domu, jak

logo-eduweb-2014Na eduweb.pl znajdziesz multimedialne kursy wideo oprogramowania Adobe, tworzenia grafiki, fotografii, wideo, postprodukcji, projektowania stron WWW – HTML5, Joomla! i wiele więcej!

Eduweb Live to kursy na żywo, prowadzone zdalnie, z wykorzystaniem oprogramowania do współdzielenia ekranu oraz obrazu z kamery. Uczestnik może zadawać prowadzącemu pytania i aktywnie uczestniczyć w szkoleniu, nie ruszając się z domu! Support Eduweb to unikalna na rynku usługa. Wiemy, że dla początkujących niezwykle ważna jest bezpośrednia, szybka pomoc w ramach konsultacji. Grono ekspertów pracuje nad rozwiązaniem problemów, które napotykasz podczas nauki z kursami. Starannie przygotowane Specjalizacje umożliwiają naukę w ramach wyznaczonej ścieżki tematycznej. W trakcie oraz po jej ukończeniu uzyskujesz Certyfikaty, które honorowane są przez najlepsze firmy w branży.  Sprawdź teraz!


datacolorDatacolor to wiodący na świecie producent urządzeń do pomiaru kolorów, twórca znanej linii kalibratorów Spyder.